Co robię?

ZAUFANIE – DECYZJA – DZIAŁANIE – EFEKTY

PRACUJĘ w #MLMnaetacie i pomagam zrozumieć ten model biznesowy 🙂

#MLM się lubi, albo nie rozumie.

A jak nie rozumiesz, to pytaj, a nie udajesz, że wiesz i błądzisz. To wiedza, a nie wiara prowadzi do skutecznych działań.

A więcej?

Co robię?

Działam i pracuję w MLM. Po kilku miesiącach poszukiwań, stawianiu pytań i znajdywaniu odpowiedzi, mogę powiedzieć, że znalazłam swoje miejsce w branży MLM. Nie było łatwo. Czasami było bardzo trudno, miałam chwile zwątpienia i chciałam zrezygnować. Jednak moja konsekwencja, dyscyplina i upór doprowadziły mnie do miejsca, w którym teraz jestem.

MLM, który wybrałam nie spełnia wszystkich moich początkowych oczekiwań, ale spełnia ich najwięcej 🙂 Jest tym, czego szukałam i co mogę szczerze polecić.

Co to jest MLM? – według mojej definicji

MLM to Multi Level Marketing, inaczej zwany w Polsce Marketingiem Sieciowym.

A dla mnie? Prostym językiem to po prostu zarabianie poprzez polecanie.

MLM dzieli się na 3 części:

  1. Produkty
  2. Biznes
  3. Produkty + Biznes

Ja wybieram opcję trzecią, ponieważ czuję się w niej najlepiej. Polecam to czego sama używam i dzięki temu firma mi za to płaci. W MLM nie zarabia się szybko, ale jeśli nawiążemy dobre relacje z partnerami, to wynagrodzenie przyjdzie z czasem i będzie stałe, a nie tylko na chwilę. MLM to nowoczesny biznes, ale cały czas praca. To budowanie własnej marki, przy pomocy produktów i logistyki firmy zewnętrznej. Najbardziej wiarygodnymi jesteśmy, kiedy osobiście używamy tych produktów i polecamy je naturalnie i szczerze, mając własne przykłady i zastosowanie z życia codziennego, a nie katalogowego. MLM to sposób życia. To produkty codziennego użytku i możliwości biznesowe w jednym. MLM to zamiana dotychczasowego sklepu, na sklep internetowy, gdzie w jednym miejscu można kupić kosmetyki, suplementy i środki czystości, które zostaną nam dostarczone prosto do domu.

MLM to również tylko produkt. Po zapisie można robić zakupy po niższej cenie na własny użytek i nie zajmować się biznesem.

MLM to także biznes. Znam osoby, które niekoniecznie korzystają z produktów, ale dobrze radzą sobie w tym biznesie. Ja tego nie czuję, ale wiem, że jest taka możliwość, bo MLM to wolność i każdy wybiera dla siebie, co uważa za najlepsze. Każdy z nas jest inny i w czymś innym dobrze się czuje.

Dlaczego mój MLM? 🙂 

Dlaczego MLM, który ja wybrałam? Dlatego, że szukałam go kilka miesięcy. Zrobiłam długą i dokładną selekcję produktową, biznesową, jakościową, cenową oraz pod kątem osób w strukturze. To kilka miesięcy poszukiwań, obserwacji, analiz, cierpliwości, zadawania pytań i szukania odpowiedzi.

10 powodów dlaczego warto wybrać firmę, którą ja wybrałam 🙂

Moja droga i historia …

Piszę jeszcze tutaj: MLM na etacie